به مناسبت دهه فجر محقق می‌شود
برگزاری جشن پرواز بادبادک‌ها و جنگ شادی در ساحل قشم

معاون اداره ورزش و جوانان قشم از برگزاری جشن بادبادک‌ها با توجه به آب و هوای مناسب جزیره در امروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری جشن پرواز بادبادک‌ها و جنگ شادی در ساحل قشم

فاطمه زینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم، اظهار داشت: همزمان با برگزاری جشن پیروزی انقلاب و به مناسبت دهه مبارک فجر در این جشن کودکان با همراهی خانواده و مربیان خود و با شوق و علاقه خاصی، بادبادک‌های خود را به پرواز در می‌آوردند.

وی با بیان اینکه این برنامه با همکاری شرکت "به آتی" برگزار می‌شود، افزود: با توجه به آب و هوای مناسب جزیره قشم، این جشن امروز جمعه 18 بهمن ساعت 15 بعد از ظهر در پارک زیتون قشم با همکاری ستاد دهه فجر، هیئت ورزش‌های همگانی و اداره ورزش و جوانان قشم برگزار خواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: شرکت پدر و مادرها در کنار بچه‌هایشان برای رها کردن بادبادک‌ها در قلب آسمان می‌تواند سبب شود آنها نیز ساعاتی از دنیای جدی خود دور و شادی‌های کودکانه را تجربه کنند.

معاون اداره ورزش و جوانان قشم یادآور شد: همه مسافران، گردشگران و شهروندان می‌توانند پس از جشن بادبادک‌ها در جنگ شادی که در مجموعه پارک زیتون با حضور هنرمندان محبوب و سرشناس هرمزگان برگزار می‌شود نیز شرکت کنند.

وی یادآور شد: برای نشاط و شادی مسافران و گردشگران  و مرزداران خلیج فارس جشن بادبادک‌ها همراه با اهدای جوایز ارزنده و اجرای موسیقی‌های محلی و سنتی همراه است که امیدواریم موجب استقبال و رضایت مسافران و حاضران در این ساحل قرار گیرد.