استاندار فارس مطرح کرد
اعطای وام قابل توجه به سرمایه‌گذاران در کازرون

استاندارفارس گفت: دولت از سرمایه‌گذاری در عرصه اقتصادی، کشاورزی و گردشگری در کازرون حمایت می‌کند و سرمایه‌گذاران با 20 درصد آورده وام خوبی را دریافت خواهند کرد.

خبرگزاری فارس: اعطای وام قابل توجه به سرمایه‌گذاران در کازرون

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، سید محمد احمدی پنچ‌شنبه شب در آیین جشن مردمی انقلاب اسلامی که با حضور امام جمعه کازرون و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد ملابرات این شهر برگزار شد، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در سخنانی اظهار داشت: کازرون یکی از شهرهای نام‌آوری به‌شمار می‌آید که در مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و هشت سال جنگ تحمیلی و نیز تدین زبانزد و پرآوازه است.

وی افزود: در هشت سال جنگ تحمیلی تمام دنیا علیه ایران و انقلاب اسلامی صف‌آرایی کردند اما استواری امام و رهبری و مردم تمام فتنه‌ها و نقشه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

استاندار فارس گفت: امروزه با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران به عنوان مستقل‌ترین و مقتدرترین کشور در عرصه بین‌المللی حضور دارد و بدون حضور کشورمان هیچ طرحی در خاورمیانه قابل اجرا نیست.

احمدی تصریح کرد: دنیای استکبار افزون‌بر 15 سال است که تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا بتواند ایران اسلامی را از پای در آورد و از مواضع هسته‌ای خود عقب براند.

وی بیان داشت: مذاکره‌کنندگان هسته‌ای و دولت تدبیر امید و دستگاه دیپلماسی کشورمان بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت مقام معظم رهبری در عرصه مذاکرات قاطعانه وارد میدان شده و با بازی برد، برد از دستاوردهای دانشمندان هسته‌ای کشور پاسداری می‌کنند.

استاندار فارس تحمل سختی و پایمردی و ایستادگی مردم کشورمان در مقابل تحریم‌های ظالمانه دنیای استکبار را ستود و ابراز داشت: ملت ایران ملتی عاشورایی بوده و با تأسی از سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله‌الحسین زیر بار ظلم و حرف زور استکبار نمی‌روند و حسین زمان را در عرصه تنها نمی‌گذارند.

احمدی با بیان اینکه دستاوردهای خون شهدا و حدیث انقلاب باید میان جوانان و نسل آینده تبیین شود گفت: جوانان و نسل آینده باید بدانند که این استقلال چگونه و با چه سختی‌هایی به‌دست آمده است.

وی با اشاره به اینکه امروزه هرچه داریم ثمره مجاهدت و ایثار و پایمردی شهدا و رزمندگان و خانواده معظم آنان است افزود: یکی از لیالی دهه فجر انقلاب باید به تقدیر از رزمندگان اختصاص یابد تا در جامعه گمنام نمانند و جوانان بتوانند از این الگوها درس بگیرند.

استاندار فارس با بیان اینکه تمام شرف و پایمردی کشور در گرو سه شعار استراتژیک استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است گفت: از بدو انقلاب تاکنون تمام گرفتاری‌ها و مشکلات کشور در طول 35 سال به خاطر عمل به این سه شعار بوده است.

احمدی به انقلاب‌های دیگر دنیا از جمله مصر و لیبی و تونس در مقایسه با انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: اگر انقلاب این کشورها از یک رهبری باصلابت برخوردار بود هیچ‌گاه به این فلاکت دچار نمی‌شدند و به دام استکبار نمی‌افتادند.

وی تصریح کرد: امروزه با همدلی و وحدت و یکپارچگی باید گوش به فرمان رهبری عظیم‌الشأن باشیم تا بتوانیم دوران تلخ گذشته و تحریم‌ها را پشت سر بگذاریم.

نماینده عالی دولت در فارس در بخش دیگر سخنان خود اذعان داشت: دولت از سرمایه‌گذاری در عرصه اقتصادی، کشاورزی و گردشگری در شهرستان کازرون حمایت می‌کند و امید است سرمایه‌گذاران در این عرصه‌ها وارد شوند و با 20 درصد آورده وام خوبی دریافت خواهند کرد.

احمدی افزود: شهرستان کازرون به خاطر نزدیکی به دریا می‌تواند مرکز ویژه اقتصادی باشد که در این راستا برای تحقق این امر از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کنیم.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم مردم کازرون از استاندار فارس تحقق فرمانداری ویژه را خواستار شدند.