با حضور وزیر کشور صورت گرفت
تجلیل از خانواده‌ شهدای انقلاب در قم

مراسم جشن پیروزی انقلاب در مسجد زین‌العابدین قم برگزار و طی آن از سه خانواده شهدای انقلاب تجلیل شد.

خبرگزاری فارس: تجلیل از خانواده‌ شهدای انقلاب در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، در ششمین شب جشن پیروزی انقلاب اسلامی که به همت جبهه پیروان خط امام و رهبری و مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در مسجد زین‌العابدین(ع) برگزار شد، حجت‌الاسلام صالحی منش استاندار قم، حجت‌الاسلام بنایی معاون سیاسی امنیتی استاندار و برخی دیگر از مدیران استان و جمع کثیری از مردم حضور داشتند و رحمانی فضلی، وزیر کشور هم به عنوان سخنران ویژه حضور یافت.

وی اظهار داشت: ریشه‌های انقلاب اسلامی به بعثت نبی مکرم اسلام(ص) و عاشورای حسینی باز می‌گردد؛ انباشت آرزوها، دعاها و خواست ملت مسلمان دنیا نتیجه‌ای همچون انقلاب اسلامی را به وجود آورد.

وزیر کشور با بیان اینکه اعتقادات ناب و مجاهدت‌های ملت ایران توانست نگین درخشان امت اسلامی را به وجود بیاورد خاطرنشان کرد: ما مدیون تلاش‌های امت اسلامی در طول 1400 سال هستیم؛ انقلابی به وجود آمد که به تعبیر امام راحل معجزه و انفجار نور بود؛ ما همیشه آماده هستیم در مسیر حق مذاکره کنیم البته هر جا لازم باشد مقابله و مبارزه را هم در دستور کار قرار می‌دهیم؛ مسئولانی که به دنبال مذاکره هستند می‌دانند غرب تغییری نکرده ولی باید همه بهانه‌ها را از آنها بگیریم.

در پایان این مراسم جشن با اهدای لوح و هدایایی از سه خانواده شهدای انقلاب در استان قم تجلیل شد و وزیر کشور هم اهدای سه سکه بهار آزادی به آنها را متقبل شد.

خانواده‌های شعبان‌زاده، ورزنده و آقایوسفی از جمله خانواده‌های قمی هستند که هر یک شهدایی را در دوران انقلاب تقدیم نهضت اسلامی ملت ایران کردند.